Měny:

Jak nakupovat

1. Návrat
1. My jen aby kompletní náhradu za předměty, které mají problémy způsobené námi.
2. Pokud se vrací balíček neobsahuje veškeré příslušenství a díly bylo dodané s, bude náklady na příslušenství a díly odečtena od celkové ceny výrobku a může zaručit pouze částečnou náhradu.
3. Pokud z nějakého důvodu potřebujete změnit velikost, barvu, nebo náhrada podle důvodu "rozdíl", bude cena dodávky bude odečtena z celkové ceny produktu.
2. Výměny
Budeme přijímat výměny za jinou velikost nebo barvu do 30 dnů od původní objednávky datum odeslání. Prosím kontaktujte nás s Vaším ID objednávky a jeden z členů našeho týmu vám pomůže. Pokud byste chtěli vyměnit zboží do jiného stylu, měli byste se vrátit položky na vrácení peněz (podle návratové politiky) a zadat novou objednávku pro styl, který preferujete.
Můžete nás před odesláním zboží zpět musí kontaktovat. Všechny položky poslal zpět k nám, musí být v původním stavu, tj. není opotřebované, změněny nebo prát, se všemi značkami připojených. Opotřebované nebo špinavé předměty budou vráceny zpět k vám.
Nechceme pokrýt přepravní náklady výměn, budete zodpovědný za zpáteční poštovné a za poštovné a balné náklady na přepravu zasílané zboží zpět k vám. Doporučujeme, abyste přidali sledování a pojištění při odesílání položek k nám pro vlastní ochranu, protože nemůžeme být odpovědná za ztracené zásilky. Doprava a balné zcela poplatky jsou nevratné.

zpět